28. MARMARİS ULUSLARARASI YARIŞ HAFTASI

28 EKİM - 03 KASIM 2017

Kayıt Formu

Mürettebat Listesi

 
*1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Tekne Sahibi veya Kiralayanın Bilgileri

Teknemin MIRW yarış(lar)ına kaydının yapılmasını rica ederim. Yelken yarışlarının tehlikeli olabileceğinin bilincindeyim. Regattayı düzenleyenlerin, katılımcı kulüplerin ve yetkililerinin, üyelerinin ve çalışanlarının yarış veya ilgili etkinlikler sırasında talimatlar veya kurallardan doğrudan veya dolaylı kaynaklanan herhangi bir kayıp, hasar, yaralanma veya sıkıntıdan dolayı sorumlu tutulmayacaklarını, sözkonusu organizatörleri, kulüpleri, yetkilileri, üyeleri ve çalışanlarını katılacağım regatta yarışlarındaki herhangi bir masraf, talep veya alacaklardan sorumlu tutmayacağımı kabul ederim. Regatta Yarış İlanı ve Yarış Talimatı Sorumluluk Bölümünü, ilgili ISAF ve ORC kural ve talimatlarını okudum ve bunların koşullarına uyacağıma, teknemin ve ekibin Regatta boyunca bunların gereklerini yapacağını kabul ederim. Yarış öncesi gerekli sigortayı yaptıracağımı garanti ediyorum, ve tüm bu taahhütlerin mürettebatımın da bilgisi dahilinde olacağını garanti ediyorum.

RRS, MIRW Yarış Kuralları, ORC Ozel Kurallar, IRC ve diğer uygulanacak kurallara uyacağımı taahhüt ederim. Rating’i etkileyecek herhangi bir değişiklik olması halinde Rating Otoritesini ve Yarış Kurulunu derhal bilgilendireceğimi ve teknemin ölçüldüğü haliyle yarışacağını taahhüt ederim.

 

BU ONLINE KAYIT FORMU SADECE ÖN BİLGİ NİTELİĞİNDEDİR. BASILI KAYIT FORMU, KAYITLAR KAPANMADAN ÖNCE İMZALI OLARAK YARIŞ SEKRETERLİĞİNE TESLİM EDİLMELİDİR.

Kayıt Ücretleri : A) 7  – 11.99 m arasındaki tekneler  ---  250 

                         B) 12  – 14.99 m arasındaki tekneler ---  300 €

                         C) 15 m ve üzerindeki tekneler          ---  350 €

 

Katılım ücreti : Kişi başı                                   ---   € 

Charter Şirketleri katkı payı :  Tekne başı               ---   €