Türkçe English

"En İyi Kostümlü Ekip Yarışması"

KATILIM KOŞULLARI VE KURALLAR


TARİH VE SAAT         : 30 Ekim 2014, 22:00

YER                  : Yarış Merkezi, Netsel Marina / Marmaris1. Yarışmaya, 25. Marmaris Uluslararası Yarış Haftası (MIRW)’na kayıt yaptıran her tekne yarışan ekibi içerisinden oluşturduğu en az üç kişilik bir takımla katılabilir. 

2. Takımların tüm üyeleri aynı temalı veya takımın her üyesi farklı temalı kostümlerle yarışmaya katılabilir.

3. Sadece baskı içeren tişörtler yarışmaya katılmak için yeterli değildir, bu tür takımlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

4. Yarışmaya katılacak takımlar, kayıt formunu eksiksiz doldurup en geç 30 Ekim 2014 günü saat 15:00’e kadar MIRW Organizasyon Komitesine ulaştıracaklardır. Bahse konu süreden sonra yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

5. Yarışmaya katılım ücretsizdir.

6. Takımlar kostümlerini kayıt sırasına göre Yarış Merkezi’nde yapılacak akşam partisinde en az bir, en çok iki dakika süreli bir dans / show eşliğinde jüriye sunacaklardır. Sunum için arzu edilen müzik kayıt formunda belirtilecek veya kayıt formu ile birlikte mp3 formatında CD’de MIRW Organizasyon Komitesine verilecektir.

7. Jüri, MIRW Organizasyon Komitesince seçilen yedi kişiden oluşacaktır.

8. Jürinin her üyesi her bir takımı 5 puan üzerinden değerlendirecek ve en çok toplam puanı alan ilk üç takım ödüllendirilecektir.

9. İlk üç takım arasında eşitlik olması halinde, eşitlik bulunan takımlar arasında jüri oylama yapacak ve en çok oyu alan takım lehine eşitlik bozulacaktır.

10. Ödüller;

Birinclik Ödülü         : 1000 €

İkincilik Ödülü   : 750 €

Üçüncülük Ödülü : 500 €


MIRW Organizasyon Komitesi