Türkçe English

Netsel Marina'dan Duyuru - 2

Netsel Marmaris Marina MIRW Uygulamaları Duyurusu

1.        Marinaya giriş yapan teknenin yetkilisinin, tekne evrakları  ile en geç 21/10/2022 akşam saat 17:00’ye kadar ofise gelmesi gerekmektedir. Yarış dönüşü Sigorta belgesi henüz önbüroya ulaşmamış olan teknenin konaklamasına kesinlikle müsade            edilmeyecektir. Sözkonusu evraklar; tekne  ruhsatnamesi, transitlog, geçerli sigorta belgesi, yetki belgesidir.

2.        Marinada yarış süresince misafir edeceğimiz teknelere, marinamız fiziksel imkanları çerçevesinde yer verilecektir. Teknelerin bağlama alanları liman ekibi tarafından belirli bir düzene göre planlanmıştır.Lütfen liman ekibinin direktiflerine                          harfiyen uyulmasını rica ediyoruz. İskele üzerinde bırakılan eşyaların güvenliğinden marina yönetimi sorumlu değildir.

3.        Marinada elektrik kullanabilmek için servis pedestal ücretinin ödenmesi ve marina önbürodan elektrik kartı almak gerekmektedir. Pedestalde takılı olan bir fişi çıkartıp elektrik aldığı tespit edilen tekne marina dışına çıkartılacaktır.

4.        Marinaya giriş – çıkışlarda marina yetkililerin tavsiyelerine, özellikle yarış dönüşlerinde marina yetkililerince yapılan düzene ve bağlama sırasına uyulması önemle rica olunur.

5.        İskele üzerine çöp bırakılmaması konusunda gereken özenin gösterilmesini rica ederiz. Bu gibi durumları tespit edenlerin VHF kanal 72’den marina yönetimi ile irtibata geçmesini öneririz.

6.        Marinaya giriş çıkışlarda kullanılacak haberleşme kanalı VHF 72 ‘dir. Marinamızın çağrı kodu “Port Marmaris” veya “Netsel Marina” dır. 

7.        Yarın haftasında, yarışa katılacak tüm tekne mürettebatlarından Türk kültürü ve değerlerine saygılı tutumlar sergilemelerini önemle rica ederiz.