Kayıt Listesi

Online Kayıt formu için tıklayınız

Kayıt & Covid-19 Kişisel Beyan Formları

21.09.2021 itibariyle toplam kayıtlı tekne sayısı : 82

Tekne Adı Yelken No Tekne Tipi Boy Sınıf TCC Sahibi/Sorumlusu Ülke
Zacapa TUR 1059 A 35 10.59 IRC 1 Marina Shchegoleva Rus
Define First 50 14.99 IRC 1 Marina Shchegoleva Rus
MegaZip RUS 3500 Cookson 12 11.98 IRC 1 Alexey Mashkin RUS
Sail La Vie CRO 1213 First 40.7 11.90 IRC 1 Alexey Bezuglov Rus
Vadim Popov ESP 8367 First 40.7 11.90 IRC 1 Vadim Popov Rus
Symfony Rus 2113 X 35 10.61 IRC 1.036 Anton Timakov Rus
Wally 60 ITA 18000 Wally 60 17.92 IRC 1.338 Lucas Massa Arg
Jason ITA 17707 First 40 12.40 IRC 1 ALEKSEI BRUNOV Rus
ALGERIA FIRST 40 CR 12.58 IRC 1 SERGEI KAZANTCEV RUS
Magic Twelve Rus 2785 Farr 46 13.99 IRC 1.095 Rubtsov Alexander Rus
Black Eagle RUS 2794 First 40.7 11.96 IRC 1 Shatskiy Yury Rus
X Prime Rus 7777 Xp 44 13.29 IRC 1.126 Vartan Arutyunyan Rus
Courrier du Coeur Rus 2790 first 44.7 13.5 IRC 1.095 Arbuzov Andrey Rus
Capricorn SO 479 14.43 IRC
CHARTER
1 Arman Karimov Kaz
Loreley Dufour 425 12.8 IRC
CHARTER
1 Evgenii Smirnov Rus
Anda SO 44 13.41 IRC
CHARTER
1.015 Pysmennyi Oleksii Ukr
Julia Dufour 410 12.49 IRC
CHARTER
1 Zhurikov Alexey Blr
TAKE WIND Bavaria 42 match 12.34 IRC 1.036 Andrey Ukhin RUS
Summerdream Jeanneau 57 17.87 IRC
CHARTER
1 Mikhail Beloborodov RUS
Sunny SO 36 10.69 IRC
CHARTER
1 Trifonov Mikhail Rus
Wind RUS 2490 First 45 15 IRC 1 Malikov Rustam Rus
Enchantment of Sakhalin RUS 1106 Bavaria Vision 42 12.8 IRC 1.008 Oleg Nikolaychuk RUS
VOSMOY HANSE 445 13.52 IRC
CHARTER
1.041 SERGEI VINOGRADOV RUS
Zhelaet Hanse 445 13.40 IRC
CHARTER
1.041 Dmitrii Ovsiannikov Rus
Alexandra Dreams Hanse 430 13.15 IRC 1.04 Maximov Dmitry Rus
PHAZAN Hanse 445 13.40 IRC
CHARTER
1 budukho altrsandr Rus
IMAGINE TUR 6161 First 40 12.24 IRC 1.039 Pavel Gubko rus
KIA ORA Hanse 505 14.85 IRC
CHARTER
1.070 Maxim Sofel rus
DESIREE 2 Dufour 412 GL 11.98 IRC
CHARTER
0.980 Viacheslav Grishaenkov rus
MERCANN SO 409 11.99 IRC
CHARTER
0.972 Denis Aksenov RUS
MOCHA 2 Jeanneau 53 16.06 IRC
CHARTER
1 Prudnikov Alexander rus
cakıl OC 34 9.99 IRC
CHARTER
0.946 Ivan Koval Zaitcev RUS
SMYRNA OC 34 9.99 IRC
CHARTER
0.925 Dmitry Komarov rus
CAPELLA 2 SO 44i 13.70 IRC
CHARTER
1 Artem Anisimov RUS
YERDENİZ SO 409 11.99 IRC
CHARTER
0.990 Nadezda Temes rus
STORM DANCER OC 45 13.94 IRC
CHARTER
1 Mikhail Savelyev RUS
KYBELE 1 SO 409 11.99 IRC
CHARTER
0.998 Alexander Kireev RUS
Looping RUS 3319 First 36.7 10.68 IRC 1.004 Yury Shuvalov Rus
St. Anna rus 501 farr 42 12.37 IRC 1.079 Mikhail Kadetov Rus
AGENA BAVARIA 45 14.27 IRC
CHARTER
1 Andrii Brus UKR
Viktoria II Beneteau 50 14.98 IRC
CHARTER
1 Ilya Denisenko RUS
Armador TUR 606 Bavaria Match 35 10.79 IRC 0.996 Mikhail Skachkov RUS
White Pearl Dufour 350 10.28 IRC
CHARTER
1 Evgeniy Feldman Rus
Lornia SO 44 13.41 IRC
CHARTER
1.015 Andrii Artiukhov Ukr
GDE HANSE 445 13.40 IRC 1 PARSHIKOV ANDREY Rus
Sjor Grand Soleil 40 11 IRC 1.008 Alexey Zhitkov RUS
Daphne Dufour 405 GL 12.17 IRC
CHARTER
1 Igor Omelchenko Rus
GUMBEL WIND RIDER TUR 3590 FIRST 40 CR 12.24 IRC 1.073 EROL ALGUL Tur
IZMIR YELKEN TUR 3512 MAT 1010 10.15 IRC 1.031 OLEG CALININ RUS
FOX X 41 12 IRC 1 Aliaksandr Racheuski Blr
GREY GOOSE RUS 2328 SALONA 41 12.80 IRC 1.065 ANDREY MASLOV RUS
Solsting NED 9076 Grand Soleil 34.1 9.98 IRC 0.994 Anna Arbitailo Rus
MOANA IV Dufour 335GL 9.98 IRC 0.912 Kuragin Oleg RUS
Pearl RUS 2704 Dufour 45E 13.6 IRC 1 Stanislav Yasinovskiy RUS
Vivat Grand Soleil 42 Race 12.6 IRC 1 Yuri Firsov Rus
Happy Day so 440 13.39 IRC
CHARTER
1 Leonid Kleimann RUS
SIDIT Hanse 445 13.40 IRC
CHARTER
1.041 ALEKSADR KULIKOV Rus
NOVIK 1047 Spray 42 12.9 IRC 1.148 Alexandr Kravets Rus
Gin Fizz SO 389 10.98 IRC
CHARTER
0.950 Borovyak Alexey RUS
La Belle First 405 12.48 IRC 0.953 PAVEL KAMAKIN RUS
Liquid Sky TUR 4007 First 40.7 11.92 IRC 1.040 Alexei Peredery RUS
Lagertha Swan 42 12.6 IRC 1 SERGEI MUSIKHIN Rus
Rama Bavaria 46 14.27 IRC
CHARTER
1 Andrei Morozov BLR
Valeria Rus 500 Ricochet 930 9.30 IRC 0.963 Firsov Daniil Rus
CARROT RUS 2795 Dufour 455 13.4 IRC 0.983 Andrey Raykov RUS
OKHOTNIK HANSE 445 13.40 IRC
CHARTER
1 Shemakin Alexey Rus
Cadenza Bavaria 41 cr 12.35 IRC
CHARTER
1 Konev Vitalii rus
Summerlove Jeanneau 57 17.87 IRC
CHARTER
1 Alexey Smolyakov Rus
Stormy NED 6252 Mountgay 30 9.6 IRC 1.024 Mikhail Voronov RUS
SAMBA OC 45 13.5 IRC 1 Kuznetsov Dmitry RUS
Sail Maker TUR1237 Sun FAst 32 9 IRC 1 Skachkova Yulia Rus
Selina OC 393 11.62 IRC
CHARTER
1 Olga Koriakova Rus
Kasatka Salona 41 12.5 IRC 1 Zhbankov Timofey Rus
Technonicol EST 615 X 41 12.35 IRC 1 Sergey Bryuzga rus
AURA RUS 7182 ILC 40 12.50 IRC 1 Alexander Sumkin RUS
Baba Yaga Hanse 375 11 IRC
CHARTER
1 Viacheslav Frolov RUS
Pandeia Dufoure 450 GL 13.5 IRC
CHARTER
1 Oleg Ovsiannikov RUS
BELKA 2 Rus 2772 Raketa 1200 12 IRC 1 Shumarin Vasilii Rus
Europen Yelken Takımı - Mersin Yelken Akademisi TUR 1807 Mat 12 12.45 IRC 1.124 Oytun çalışlar TUR
LaL Bavaria 41 CR 12 IRC
CHARTER
1 David Tsogoev RUS
Nord Star RUS 3635 Dufour 36p 10.99 IRC 1.016 Pavel Kosenko rus
GHOST RIDER Salona 41 12.5 IRC 1 LESHCHENKO SEVASTIAN Ukr