Kayıt Listesi

Online Kayıt formu için tıklayınız

Kayıt Formu

15.09.2019 itibariyle toplam kayıtlı tekne sayısı : 51

Tekne Adı Yelken No Tekne Tipi Boy Sınıf TCC Sahibi/Sorumlusu Ülke
CANCAN CRO 2628 OC 45 13.5 IRC
CHARTER
1.037 Alexey Zhitkov RUS
La Loba X 412 12.9 IRC
CHARTER
1.020 Frolov Vladimir RUS
LEADER ARCHAMBAULT 35 10.59 IRC
CHARTER
1.029 Ilya Popov RUS
Pearl RUS 2704 Dufour 45 e 13.6 IRC 1.08 Stanislav Yasinovskiy RUS
clavella NED 90 H 26 7.88 IRC 0.849 Leo Kolff NED
LORELEY TUR 3 DUFoUR 425 GL 12.6 IRC
CHARTER
1 ALEKSEI IVANOV RUS
Peter Pan Bavaria 36 10 IRC 0.89 Sergey Martirosyan RUS
Soul OC 45 13.5 IRC
CHARTER
1 Alexey Zhurikov BEL
Skeiron SO 45.2 13.80 IRC 0.994 Alexander Otmakhov Rus
WIND RIDER TUR 3590 FIRST 40 12.24 IRC 1.075 EROL ALGUL TUR
BLUE BIRD II TUR 316 SUN RISE 34 10.02 IRC 0.932 MEHMET OZDAS TUR
PAPIRUS SO 45 13.38 IRC
CHARTER
0.967 TATIANA ZAKHARYEVA RUS
EMILY TUR 6666 GIBSEA 33 9.90 IRC 0.852 SINAN SOLEY TUR
MERSIN YELKEN AKADEMISI TUR 1807 MAT 12 12.45 IRC 1.117 OYTUN CALISLAR TUR
YERDENIZ SO 409 11.99 IRC
CHARTER
1 EVGENY RIKUNOV RUS
Mymoon Dufour 405 12.17 IRC
CHARTER
1 Budykho Aleksandr Rus
CARROT RUS 2795 Dufour 455 13.4 IRC 1.004 ANDREY RAYKOV RUS
Essex Girl DEN 4321 Oyster 46 OneOff 14.11 IRC 1 Vitaly Chukanov Rus
Lettland LAT 94 First 36.7 10.68 IRC 1.006 Igors Bukovskis lat
Ghost Rider Salona 41 12 IRC
CHARTER
1 Sergei Musikhin Rus
STEVE WONDER 2 SLY 53 16.00 IRC 1 STEPHAN KOHLER GER
LZ yachting 1991 BUL 1991 Grand Soleil 42R 12.45 IRC 1.139 Lachezar Bratoev Bul
Babe Dufour 335 GL 9.98 IRC
CHARTER
1 SHALAYKIN ALEXANDER Rus
PYRRHA Dufour 445 GL 13.5 IRC
CHARTER
1 ANDREY BRATAN RUS
St Anna rus 501 farr 42 12.37 IRC 1.085 Mikhail Kadetov Rus
Hang Loose Dufour 40 perf 12.06 IRC 1 Kuznetsov Dmitry rus
TIBURON Dufour 410 E Perf 12.35 IRC
CHARTER
1 Konstantin Danko Rus
KASATKA RUS 2288 Salona 41 12.5 IRC 1 Timofey Zhbankov Rus
ANNA USA 3767 Dufour GL525 14.780 IRC 1 Parchevskyy Yuriy Ukr
Wasabi Dentaprime BUL 233 X Yachts 332 10.06 IRC 0.968 VALENTIN NIKOLOV BUL
La Cucciola ITA 17378 SF 3600 10.80 IRC 1.046 Brunov Aleksei Rus
EAGLE DUFOUR 450 GL 13.25 IRC
CHARTER
1 MIKHAIL SAVELYEV RUS
CAKIL OC 34 9.99 IRC
CHARTER
0.947 VLADIMIR IGOSHEV RUS
SELINA OC 393 11.62 IRC
CHARTER
0.915 VLADIMIR IGOSHEV RUS
CANCAN 2 OC 40 11.82 IRC
CHARTER
1 DARIA VAYNOS KAYA RUS
KYBELE SO 409 11.99 IRC
CHARTER
1 MIKNASTIS YACHTING TUR
KACAK TUR 1237 SF 32 9.34 IRC 0.924 ZAFER OZNUR TUR
MATRAK II TUR 4446 PROTOTYPE 11.45 IRC 1.166 ORHAN OZDAS TUR
SMYRNA OC 34 9.99 IRC
CHARTER
0.924 ISMAIL KAVAK TUR
BLONDI 3 OC 35 10.45 IRC
CHARTER
1 MIKHAIL SAZONOV RUS
ALMINA Bavaria Cruiser 40 12.25 IRC
CHARTER
1 Aleksei Perederiy RUS
LAGERTHA USA 4205 Swan 42 12.96 IRC 1.164 Mikhail Voronov Rus
Pandeia Dufoure 450 GL 13.5 IRC
CHARTER
1 Ovsiannikov Oleg RUS
HOOLIGANKA RUS 2477 DUFOUR 40 E 11.99 IRC 1.032 VIKTOR KAPITONENKO RUS
Julia Dufour 410 12.35 IRC
CHARTER
1 Iudin Boris RUS
Barracuda Harmony 42 12.86 IRC
CHARTER
111111 Ilya Terentev Rus
Mauritius Bavaria 42 13.4 IRC
CHARTER
1 Mikhail Trifonov RUS
SOLSTING SWE 10586 Grand Soleil 34.1 9.9 IRC 0.986 Stanislav Pechenkin Rus
TEAM SOLLARE Bavaria 40 12.35 IRC
CHARTER
1 Anton Velsky Rus
HIDEAWAY TUR DUFOUR 410 GL 11.98 IRC
CHARTER
0.97 MIKHAIL TEKUCHEV RUS
Lady sollare B 40 Bavaria 40 S 11.99 IRC 1 Tayfun oztuna tur