Türkçe English

KAYIT FORMU

SINIF
Teknenin Adı*
Marka / Model*
Kulubü
Yelken No
Tekne Rengi
Arması
Yapım Yılı*
Tam Boy (metre) *
IRC Rating
IRC Sertifikası
No / Tarihi
Charter Şirketi

Mürettebat Listesi

  Adı / Soyadı Milliyet Lisans No

*1
* Tekne Sahibi/Sorumlusu


2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

Teknemin MIRW yarış(lar)ına kaydının yapılmasını rica ederim. Yelken yarışlarının tehlikeli olabileceğinin bilincindeyim. Regattayı düzenleyenlerin, katılımcı kulüplerin ve yetkililerinin, üyelerinin ve çalışanlarının yarış veya ilgili etkinlikler sırasında talimatlar veya kurallardan doğrudan veya dolaylı kaynaklanan herhangi bir kayıp, hasar, yaralanma veya sıkıntıdan dolayı sorumlu tutulmayacaklarını, sözkonusu organizatörleri, kulüpleri, yetkilileri, üyeleri ve çalışanlarını katılacağım regatta yarışlarındaki herhangi bir masraf, talep veya alacaklardan sorumlu tutmayacağımı kabul ederim. Regatta Yarış İlanı ve Yarış Talimatı Sorumluluk Bölümünü, ilgili ISAF ve ORC kural ve talimatlarını okudum ve bunların koşullarına uyacağıma, teknemin ve ekibin Regatta boyunca bunların gereklerini yapacağını kabul ederim. Yarış öncesi gerekli sigortayı yaptıracağımı garanti ediyorum, ve tüm bu taahhütlerin mürettebatımın da bilgisi dahilinde olacağını garanti ediyorum.

RRS, MIRW Yarış Kuralları, ORC Ozel Kurallar, IRC ve diğer uygulanacak kurallara uyacağımı taahhüt ederim. Rating’i etkileyecek herhangi bir değişiklik olması halinde Rating Otoritesini ve Yarış Kurulunu derhal bilgilendireceğimi ve teknemin ölçüldüğü haliyle yarışacağını taahhüt ederim.

Tekne Sahibi veya Kiralayanın Adı*
Adresi*
Cep Tel*
E Mail*

BU ONLINE KAYIT FORMU SADECE ÖN BİLGİ NİTELİĞİNDEDİR. BASILI KAYIT FORMU, KAYITLAR KAPANMADAN ÖNCE İMZALI OLARAK YARIŞ SEKRETERLİĞİNE TESLİM EDİLMELİDİR.

Kayıt Ücretleri : A) 7  – 11.99 m arasındaki tekneler    ---   €

                           B) 12  – 14.99 m arasındaki tekneler  ---   €

                           C) 15 m ve üzerindeki tekneler           ---   €